Piratpartiets mötesplattform


< DöljPiratpartiets vårmöte 2017
Mötesklocka   
Stängt ämne
 
Ämnesverktyg Sök i det här ämnet Visningsalternativ
  (#1) Gammal
Mötespresidiet Inte uppkopplad
 
Mötespresidiets avatar
 
Inlägg: 4 175
Reg.datum: Nov 2010
Standard Nuvarande förtroendevalda - 2017-02-27, 16:34

Nuvarande förtroendevalda

Styrelsen

Partiledare, med mandat t o m 2017-12-31: Magnus Andersson
Vice partiledare, med mandat t o m 2017-12-31: Vakant (efter Mattias Bjärnemalm)
Partisekreterare, med mandat t o m 2018-12-31: Anton Nordenfur

Ledamot med mandat t o m 2017-12-31
Carl Johan Rehbinder
Josef Ohlsson Collentine
Leif Svahn
Marie Andersson

Ledamot med mandat t o m 2018-12-31
Vakant (efter Gustav Nipe)
Anastasia Storm
Andreas Bjärnemalm
Björn Flintberg
C Magnus Berglund
Elin Andersson
Katarina Stensson
Ronja Gustafsson


Valberedningen

Ledamot med mandat t o m 2017-12-31
Fredrik Holmbom
Henrik Brändén
Jan-Erik Malmquist
Johan Gaunitz
Johan Tibbelin
JP Andersson


Revisorer, med mandat t o m 2017-12-31

Ordinarie: Markus Berglund
Ersättare: Vakant

Ordinarie: Vakant
Ersättare: Rickard Olsson


Mötespresidium fram till och med två veckor efter detta möte

Tillförordnad mötesordförande: Johan Karlsson
1:e vice mötesordförande: Mattias Dahlberg
2:e vice mötesordförande: Vakant
3:e vice mötesordförande: Vakant
4:e vice mötesordförande: Vakant
5:e vice mötesordförande: Vakant
6:e vice mötesordförande: Vakant

Senast redigerad av Mötespresidiet den 2017-02-28 klockan 00:00.
   
Stängt ämne
Ämnesverktyg Sök i det här ämnet
Sök i det här ämnet:

Avancerad sökning
Visningsalternativ

Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av




Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
vBulletin Skin developed by: vBStyles.com